Lenovo ThinkPad X390

Kategorie Laptopy,Lenovo ThinkPad0 Komentarzy
Laptopy Lenovo z serii ThinkPad to sprzęt stworzony dla osób, które poszukują naprawdę dobrych parametrów, które potrzebują urządzenia do zadań wymagających większej mocy

Laptopy Lenovo z serii ThinkPad to sprzęt stworzony dla osób, które poszukują naprawdę dobrych parametrów, które potrzebują urządzenia do zadań wymagających większej mocy. Laptopy ThinkPad charakteryzują się dobrym wykonaniem oraz wysokimi parametrami, które pozwalają na wykonywanie trudnych zadań. Świetnie sprawdzą się one w biznesie.

Laptop do celów biznesowych

Laptopy Lenovo z serii ThinkPad to sprzęt stworzony dla osób, które poszukują naprawdę dobrych parametrów, które potrzebują urządzenia do zadań wymagających większej mocy
Autor zdjęcia: lenovo.com

Lenovo ThinkPad X390 (https://www.kuzniewski.pl/k4340,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-x-thinkpad-x390.html) to sprzęt o nieco większej matrycy od swojego poprzednika. Znajdziemy tu bowiem 13,3 cala. Nie oznacza to jednak wcale, że będziemy musieli pogodzić się, z tym że laptop stał się sporo większy. Dzięki zredukowaniu szerokości ramek o 50% laptop jest zaledwie kilka milimetrów grubszy niż ThinkPad X280. Sprzęt ten zapewnia nam naprawdę porządna moc. Dbać będzie o to znajdujący się na pokładzie procesor Intel Whiskey Lake-U. Jeżeli chodzi o grafikę znajdziemy tu Intel HD Graphics 620. Pamięć maksymalnie będzie mogła wynosić do 32 GB RAM DDR4. Jeżeli chodzi, o nasze dane to także można być zadowolonym. Maksymalnie bowiem będziemy mieli do czynienia tu z 1 TB na dysku SSD. Znajdziemy tu także sporo przydatnych portów. Do naszej dyspozycji będzie Thunderbolt 3,USB typu C, HDMI 1.4, 2xUSB 3.1 oraz oczywiście czytnik kart pamięci. Tak więc nie powinniśmy martwic się o to, że nie będziemy mieli dostępu do jakiś ważnych danych potrzebnych nam choćby podczas konferencji. Lenovo zadbało także o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Kamerka internetowa znajdująca się na pokładzie będzie współpracowała z Windows Hello. Do naszej dyspozycji dostaniemy także zaślepki na kamerkę ThinkShutter oraz port Kensington Lock. Znajdująca się tu bateria ma mieć moc na poziomie 48 Wh.

Połączenie parametrów z wyglądem

Laptop Lenovo ThinkPad X390 jest sprzętem, którym naprawdę można się zainteresować. Połączenie dobrych parametrów z ładnym designem oraz niedużą wagą może być całkiem zachęcające. Jest to sprzęt dobrze sprawdzający się podczas prac biurowych lub też w czasie prac w terenie czy też na różnego rodzaju konferencjach, czy też spotkaniach biznesowych. Dodatkowym atutem będzie też to, że Lenovo w sprzęcie tym pokazuje, że dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Zarówno ThinkSchutter, jak i Windows Hello są całkiem interesującymi dodatkami do sprzętu.