Lenovo ThinkPad X1 Yoga 5 – pracuj ze swoim zespołem jeszcze efektywniej

Kategorie Laptopy,Lenovo ThinkPad0 Komentarzy
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 5 to sprzęt, który odmieni nasze doświadczenie płynące z pracy biurowej

Lenovo ThinkPad X1 Yoga 5 to mobilne urządzenie kompletne pod każdym praktycznym względem (www.kuzniewski.pl). Laptop „2 w 1” skutecznie ułatwia zarówno komunikację, prezentowanie informacji, jak i wykonywanie rutynowych czynności. W tej odsłonie mamy styczność z notebookiem o bardzo niskiej masie 1,35 kg, z pełnym zestawem portów z Thunderbolt oraz systemem Windows 10 Pro. Dowiedz się, jakie są powody, dla których warto wziąć to urządzenie pod uwagę w trakcie robienia biznesowych zakupów.

Kluczowa specyfikacja i udogodnienia w Lenovo ThinkPad X1 Yoga 5

Lenovo ThinkPad X1 Yoga 5 to sprzęt, który odmieni nasze doświadczenie płynące z pracy biurowejLenovo ThinkPad X1 Yoga 5 to sprzęt, który odmieni nasze doświadczenie płynące z pracy biurowej. Połączenie mocnego procesora Intel 10. generacji, zawiasów 360° i baterii 51 Wh pozwoli nam poczuć się elastycznie i komfortowo nawet w najbardziej wymagających warunkach. Obudowa, która przeszła całe 200 testów wytrzymałościowych jest odporna na wszelkiego rodzaju zalania, upadki i zużycie ponad czasem.

Pewne korzystanie z Lenovo ThinkPad X1 Yoga 5 jest możliwe dzięki ponadprzeciętnemu pakietowi zabezpieczeń. Chronić będzie nas osłonka kamerki 720p ThinkShutter, uwierzytelnianie z użyciem internetu (FIDO), czujnik linii papilarnych, moduł dTPM 2.0, a także gniazdo linki zabezpieczającej Kensington.

Po bokach obudowy znajdziemy komplet użytecznych portów tj. 2x USB-C Thunderbolt 3, 2x USB 3.1 Gen 1, HDMI 1.4, gniazdo słuchawek/mikrofonu oraz czytnik kart pamięci microSD.

Za wyświetlanie obrazu na 14-calowym wyświetlaczu odpowiedzialna będzie wbudowana w procesor karta Intel UHD Graphics 620. Sprawne przetwarzanie multimediów zapewni 16 GB pamięci LPDDR3, jednostka Intel Core 10. generacji (maksymalnie  i7 z 6 rdzeniami). Przechowywanie danych będzie odbywać się z użyciem pamięci masowej PCIe SSD w ilości 2 TB.

Swoje zadania wykonamy z udziałem systemu Windows 10 Pro, który jest dodawany do każdego modelu w standardzie. Nasze doświadczenie poprawią takie udogodnienia jak system dźwięku Dolby Atmos, 4 mikrofony dookólne ogólnego zasięgu, Bluetooth 5.0 i Wi-Fi 802.11 AX. Opcjonalnie możemy zaopatrzyć się w WWAN i NFC.

Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com