Lenovo ThinkPad X1 Yoga 5: poczuj swobodę i wygodę w miejscu pracy

Kategorie Laptopy,Lenovo ThinkPad0 Komentarzy
Urządzenia mobilne z roku na rok są ulepszane o coraz ciekawsze rozwiązania

Swoboda, wygoda i szybkość działania. Te trzy cechy idealnie opisują charakter laptopów z serii konwertowalnych Lenovo Yoga. Dopracowany technologicznie model ThinkPad X1 został rozszerzony o możliwość rotacji w zakresie 360°, dając nie tylko możliwość wygodnej pracy, ale też optymalnego przeglądania mediów czy prezentowania danych. W Lenovo ThinkPad X1 Yoga 5 otrzymujemy 14-calowy wyświetlacz, Wi-Fi w standardzie 802.11 AX i 2x USB-C Thunderbolt 3. To wszystko w ultrabookowej kategorii wagowej 1,5 kg i rozmiarach mniejszych niż kiedykolwiek.

Zapewnij sobie wygodę z przyszłościowymi rozwiązaniami od Lenovo

Urządzenia mobilne z roku na rok są ulepszane o coraz ciekawsze rozwiązaniaUrządzenia mobilne z roku na rok są ulepszane o coraz ciekawsze rozwiązania. W przypadku Lenovo ThinkPad X1 możemy cieszyć się wydajnością klasy premium, łącznością w standardzie Wi-Fi 6, piórem ThinkPad Pen Pro, portami Thunderbolt 3 oraz wysoką dostępnością z klawiszami funkcyjnymi dostępnymi pod F9-F11. To także dopracowany sprzęt pod względem dźwiękowym – otrzymujemy głośniki w systemie Dolby Atmos. W trakcie pracy nie musimy bać się o rozlanie kawy czy odmrożenia – ThinkPad X1 spełnia wszystkie 12 wymagań normy wojskowej.

W kwestii parametrów sprzętowych możemy cieszyć się jednymi z najlepszych wyników benchmarków, jakie mogą osiągnąć współczesne laptopy. Do dyspozycji mamy procesor marki intel 10. generacji (i3, i5 lub i7), do 16 GB pamięci RAM LPDDR3, do 2 TB przestrzeni na dysku PCIe SSD oraz zintegrowaną grafikę Intel UHD Graphics 620. Zestaw ten będziemy mogli używać nawet przez 18 godzin na baterii 51 Wh.

Gdy nie będziemy mieli pewności, co do bezpieczeństwa naszego środowiska, z pomocą przyjdą zabezpieczenia takie jak funkcja uwierzytelniania online, czujnik linii papilarnych Match-on-Chip, układ dTPM 2.0, osłonka kamerki ThinkShutter, ThinkPad PrivacyGuard oraz PrivacyAlert. Wyposażenie Lenovo ThinkPad X1 Yoga 5 w postaci portów obejmuje HDMI 1.4, 2x USB 3.1, 2x USB-C oraz czytnik kart pamięci microSD.

Biznes zdjęcie utworzone przez ArthurHidden - pl.freepik.com