Lenovo ThinkPad L590

Kategorie Laptopy,Lenovo ThinkPad0 Komentarzy
Laptop Lenovo ThinkPad L590 to nowoczesny, a zarazem bardzo wydajny laptop stworzony do pracy w domu, firmie czy też w podroży

Laptop Lenovo ThinkPad L590 to nowoczesny, a zarazem bardzo wydajny laptop stworzony do pracy w domu, firmie czy też w podroży. Sprzęt ten wyposażony jest w m.in. procesor ósmej generacji firmy Intel, matrycę 15,6″ oraz 8GB pamięci RAM. 

Laptop Lenovo ThinkPad L590 to nowoczesny, a zarazem bardzo wydajny laptop stworzony do pracy w domu, firmie czy też w podroży
Autor zdjęcia: lenovo.com

Pełna specyfikacja Lenovo ThinkPad L590:

  • Procesor:  Intel Core Processor I5 – 8250U 1,6-3,4GHZ
  • Dysk HDD: 256GB
  • Matryca: Matowa – 15,6″ full HD (1920×1080)
    Pamięć RAM: 8GB – 16GB
  • Bateria: Czas pracy baterii to około 9-12 godzin
  • System operacyjny: Windows 10 pro – 64 bit, w wersji Polskiej

Co oferuje Lenovo ThinkPad L590?

Dzięki procesorowi ósmej generacji Intel Core Whisky Lake-U, możemy skupić się na spokojnej pracy bez zmartwień że laptop nam się zawiesi lub wyłączy. Ten wysokiej klasy procesor sprawia że system chodzi bardzo szybko i wydajnie, co w połączeniu z nową solidną konstrukcją sprawia że idealnie nadaję się do zabrania go w podróż.

Laptop został wyposażony w matową matrycę, o przekątnej 15,6 cala, która wyświetla obraz w rozdzielczości FULL HD. Ogromną zaletą zastosowania matowej matrycy jest fakt iż idealnie eliminuje ona refleksy świetlne, dzięki czemu możemy pracować na nim w każdych warunkach.

Ultrabook Lenovo ThinkPad L590 otrzymał również poprawkę zabezpieczeń, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoje poufne dane. Dodatkową funkcję jaką otrzymał laptop w kwestii zabezpieczeń to czytnik linii papilarnych, dzięki któremu tylko ty będziesz miał dostęp do komputera.

Dla kogo Lenovo ThinkPad L590?

Laptop Lenovo ThinkPad L590 stworzony jest głównie do celów biznesowych. Procesor Intela, oraz pozostałe najwyższej jakość podzespoły sprawiają iż jest on bardzo wydajny. Dzięki baterii otrzymanej w zestawie możemy na nim pracować nawet do 12 godzin na jednym naładowaniu.

Podsumowanie

Jeżeli jesteś właścicielem lub pracownikiem firmy, oraz potrzebujesz niezawodnego, sprawdzonego, wydajnego a zarazem solidnego i dobrze wyglądającego laptopa to Lenovo ThinkPad L590 jest właśnie dla ciebie. Jeżeli natomiast potrzebujesz laptopa z lepszymi parametrami to i tak nic, nie stoi na przeszkodzie ponieważ możesz dokupić do niego masę dodatków, które jeszcze bardziej ułatwią i uprzyjemnią ci pracę. Dodatkowo możesz również rozbudować pamięć RAM z 8GB aż do 16GB.