Lenovo ThinkPad E14

Kategorie Laptopy,Lenovo ThinkPad0 Komentarzy
Wybór nowego komputera nigdy nie jest sprawą prostą do wykonania

Wybór nowego komputera nigdy nie jest sprawą prostą do wykonania. Szczególnie teraz – obecnie można bowiem zdecydować się na różnego rodzaju sprzęty w sklepach internetowych lub stacjonarnych z takim właśnie asortymentem… Nie powinno zatem zaskakiwać, że coraz więcej osób stawia po prostu zatem na takie rozwiązania, które są generalnie polecane przez ekspertów oraz innych użytkowników. W tym gronie znajduje się właśnie ten model.

Zastosowanie tego sprzętu elektronicznego

Wybór nowego komputera nigdy nie jest sprawą prostą do wykonaniaTen model jest bardzo uniwersalny. Okazuje się bowiem, że Lenovo ThinkPad E14 może być stosowany nie tylko w naszych domach czy mieszkaniach (https://www.kuzniewski.pl/k4591,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e14.html). Jakie – poza prywatnym – zastosowanie zagwarantował chiński producent dodatkowo? Bez problemu ten sprzęt elektroniczny może być użytkowany również w przypadku firm oraz przedsiębiorstw. Choćby ze względu na wydajność oraz kompaktowe wymiary.

Co warto wiedzieć o tym komputerze?

Warto zauważyć, że fachowcy zastosowali tutaj bardzo solidne materiały. Konstrukcja jest trwała oraz wytrzymała. Może dlatego, że została pieczołowicie wykonana z najwyższej jakości aluminium oraz tworzyw sztucznych? Fachowcy wyposażyli w sprzęt w wygodną klawiaturę oraz duży gładzik. Mamy tutaj ekran posiadający przekątną wynoszącą dokładnie 14 cali. Po bokach zastosowano zaś wąskie ramki. Jaki mamy tutaj procesor? To Intel Core Comet Lake – dokładnie dziesiątej generacji. Maksymalna pojemność pamięci RAM wynosi 16 GB. Modele zostały wyposażone w maksymalnie dwa dyski. Jeden ma 2,5 cala. Drugi występuje zaś w formacie M.2.

Poza tym Lenovo ThinkPad E14 to sprzęt stosunkowo lekki. Na skutek tego chodzenie z nim itp. nie będzie stanowiło dla nikogo żadnego zbyt dużego balastu. Można też liczyć, że ten sprzęt elektroniczny od chińskiego producenta został bardzo dobrze zabezpieczony przed działaniem osób trzecich. Wykorzystano tutaj dobrej jakości technologie – na skutek tego możecie być pewni, że na przykład Wasze firmowe dokumenty nie trafią w niepowołane ręce.

People obraz autorstwa Racool_studio - www.freepik.com