Dell Precision 15 5560 – nowa odsłona tworząca wiodącą mobilną stację roboczą

Kategorie Laptopy Dell0 Komentarzy
Dell Precision to wydajne, mobilne stacje robocze z najnowszymi technologiami i wzornictwem

Dell Precision to wydajne, mobilne stacje robocze z najnowszymi technologiami i wzornictwem. Nowa odsłona Dell Precision 15 5560 ze strony www.taniaksiazka.pl to idealne rozwiązanie dla klientów biznesowych, którzy chcą w pełni wykorzystać najnowszą wydajność i moc bez poświęcania dużej ilości miejsca lub noszenia ze sobą ciężkiego urządzenia. Wszakże przedstawiony model waży jedynie 1,8 kg i ma 34,4 cm szerokości.

Mocne strony Dell Precision 15 5560

Dell Precision to wydajne, mobilne stacje robocze z najnowszymi technologiami i wzornictwemPatrząc na mocne strony Dell Precision 15 5560, można skupić się na 3 kategoriach: wydajności, jakości obrazu i wzornictwie.

Możesz wybrać to urządzenie jako laptop dostosowany do najwyższych potrzeb swojej firmy. Dell jest pionierem, jeśli chodzi o mobilne stacje robocze. Przedstawiony model reprezentowany jest dumnie przez procesor marki Intel z ośmioma rdzeniami. Do wyboru są jednostki i5, i7, a nawet i9. Nie sposób w trakcie zakupów przeoczyć, że laptop ten posiada od 32 do 64 GB pamięci RAM.

Na pierwszym planie widoczny jest ekran Dell Precision, który pomaga grafikom i specjalistom w lepszym odwzorowaniu kolorów i jakości obrazu. Urządzenie oferuje jednocześnie przystępną cenowo alternatywę dla stacjonarnych komputerów oraz możliwości nowoczesnych ultrabooków. Klienci otrzymują Wi-Fi w standardzie 6, a także Bluetooth 5. Do dyspozycji użytkowników są 2 porty USB-C oraz 2 porty USB 3.1.

Innowacje, które wprowadza Dell Precision 15 5560

Notebook Dell Precision 15 5560 to jedno z najbardziej innowacyjnych urządzeń w branży komputerowej. Jest to idealne narzędzie dla profesjonalistów, którzy potrzebują wysoce spersonalizowanych stacji roboczych o znaczeniu krytycznym dla swojej działalności.

Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii producent wdrożył do tych komputerów czytniki linii papilarnych, wzmocnioną konstrukcję odporną na upadki oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Dell Precision 15 5560 staje się wyrafinowanym produktem przez obecność kamerki 0,92 MPix oraz 2 mikrofonów.

Ten wysokiej klasy notebook biznesowy wyprodukowany przez firmę Dell posiada rozdzielczość ekranu 1920×1200. Do wyboru jest karta graficzna NVIDIA Quadro T1200 lub RTX A2000.